FİRMA TARİHİ ve ORGANİZASYON YAPISI

1991 yılından itibaren faaliyet gösteren Hannover-Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş., 2002 yılında Deutche Messe A.G.'nin alt kuruluşu Hannover-Messe International'ın yerli şirket ortağı oldu; Sonrasında, 2024 yılında Messe Düsseldorf ile Deutsche Messe AG, Türkiye'deki iki büyük Alman fuar şirketi olarak, Türkiye pazarındaki uzmanlıklarını birleştirdiler ve Avrasya metalurji ve döküm endüstrisinin önde gelen fuarları olan ANKIROS ve ALUEXPO fuarlarının başarısını ortak olarak genişletmek için ilk adımı attılar.

Messe Düsseldorf'ün dünya çapında GIFA, METEC, THERMPROCESS ve NEWCAST gibi lider fuarlardaki ağ ve endüstri uzmanlığı ve Deutsche Messe AG'nin Türkiye pazarındaki uzun yıllara dayanan deneyimi, Ankiros Fuarcılık'ın 30 yıllık tecrübesi ile buluştu. Bu stratejik ortaklık için en iyi koşulların sağlanması ve sektörü en etkili şekilde temsil etmek hedeflenmektedir. Uluslararası iki büyük fuar şirketlerinin birleşmesinden doğan sinerji sayesinde, metalurji sektöründe büyük öneme sahip Ankiros ve Aluexpo ihtisas fuarları, Avrasya'nın en önemli organizasyonları haline gelip, dünya metalurji sektörünün de en kapsamlı etkinlikleri arasında yer almaktadır.

Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş., metalurji sektörünün liderlerini biraraya getirmede ve yeni marketler oluşturmada önemli bir rol oynamaktadır. İstikrarlı ve 30 yıldan fazla deneyimi ile Türkiye’nin ve Dünya’nın lider uluslararası fuar organizatörlerinden biri haline gelmiştir.


FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hannover-Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş.

Prof. Dr. Aziz Sancar Cad. 6/2, 06680 Çankaya / ANKARA – TÜRKİYE

Tel: +90 312 439 6792

Faks: +90 312 439 6766

E-Posta: info@ankiros.com

Web: www.hmankiros.com

 

Genel Müdür

İbrahim ANIL

Genel Müdür Yardımcısı – Finans ve İdari İşler

Aysegul BİRKAN

E-Mail: abirkan@ankiros.com

Genel Müdür Yardımcısı – Satış ve Pazarlama

Mehmet AKYÜZ

E-Mail: makyuz@ankiros.com

Satış

Selami DURMAZ

E-Mail: sdurmaz@ankiros.com

Kurumsal İletişim – Organizasyon

Elif ÖZKUL

E-Mail: eozkul@ankiros.com / pr@ankiros.com

Ofis Asistanı 

Tümay AKSONGUR

E-Mail: ankiros@ankiros.com