ALİSAN İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.

ALİSAN İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.
H3-B100

Web:

Telefon / Phone: 90 216 680 40 20
Faks / Fax: 90 216 680 40 30
Adres / Address: rÜZGARLIBAHÇE, KUMLU SOK. YESA İŞ MERKEZİ 1. BLOK KAT: 2 D:5 34805 BEYKOZ TURKEY
Stand No: H3-B100

Alisan Ic ve Dis Ticaret A.S. is currently and since over 35 years, has been representing Thermo Fisher Scientific, Laboratory Elemental Analyses division, a leader in its field of elementel analyses instruments ( OE, XRF, XRD, EDX Spectrometers) serving the QC, PC, R&D needs of major industries ranging from metlas, iron&steel, non-ferrous metals, metal products, semi products , automotive, cement, ceramics, refractories, and additionally, Thermo Fisher Sicentific, Flat Sheet Gauging systems ,for coating thickness and weight determination of flat metals and web products.

Also local representation of company Artimpianti Foundry Solutions, for high technology and custom needs of foundries, with Aluminum in particular.

Alisan İç ve Dış Ticaret A.Ş., 35 yılı aşkın bir süredir ülkemizin primer metal üretimi, demir-çelik ve demir dışı, yarı mamul ve mamul metaller sanayileri, petro-kimya, AR-GE, otomotiv, çimento, seramik ve refrakter endüstrilerinin ihtiyaç duyduğu kalite-kontrol, proses kontrol, Ar-Ge, maksatlı elementel – kimyasal analiz cihazları (OE, XRF, XRD, EDX spektrometreler ) ve yassı metal mamüllerin kalınlık, kaplama kalınlığı ve ağırlığı ölçümlerine yönelik analiz cihazları (Gauge – Geycing cihazları) alanlaında konularında dünyaca lider olarak kabul gören Thermo Fisher Scientific firmasının Türkiye Genel Temsilciliğini yapmaktadır.

Yakın zaman içinde başta Aluminyum döküm olmak üzere döküm sanayinin yüksek teknoloji ve ihtiyaca özel taleplerine çözümler sunan Artimpianti Foundry Solutions firmasının da ülkemizde temsilciğini yapmaktadır.