BİLGİNOĞLU ENDÜSTRİ MALZ. SAN VE TİC. A.Ş.

BİLGİNOĞLU ENDÜSTRİ MALZ. SAN VE TİC. A.Ş.
H2-C121

Web:

Telefon / Phone: 90 232 433 72 30
Faks / Fax: 90 232 457 37 69
Adres / Address: 2824 Sk. No: 26 1.San. Sit. TURKEY
Stand No: H2-C121

Bilginoglu Endüstri was established by Mechanical Engineer Ercan Bilginoğulları in 1973 to supply high quality and reasonable priced industrial equipments with superior service quality to Turkish leading end users. Today, Bilginoğlu Endüstri has become one of the leading company with its applications and innovations in its market.
The headquarters is located in İzmir 1.Sanayi Sitesi and Central Warehouse in Ulucak. Besides Bilginoğlu has two sales offices and showrooms in İstanbul and Bursa. We are pleased to give you the best service with our customer request and quality oriented company principle.

Our Vision:
To be the best European distributor of our suppliers.

Our Mission:
To be the leading company in Turkey with our technical support, service – delivery network, authorized staff and wide product range in three main group (quality control equipments, cutting tools and foundry materials)

Our sales and marketing department consists Quality control equipments division

Bilginoğlu, 1973 yılında Makine Yük. Müh. Ercan Bilginoğulları tarafından Türkiye Sanayisi’nin önde gelen kuruluşlarına yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı endüstriyel ekipmanları, üstün bir hizmet kalitesi ile sağlamak amacıyla kurulmuştur.
Bugün faaliyet konularında, uygulamaları ve yenilikleri ile sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmuştur. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen Bilginoğlu’nun merkezi İzmir 1.Sanayi sitesinde yer almaktadır.Ayrıca İstanbul ve Bursa da da şube statüsünde showroom ve depoları bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ
Türkiye ‘de yetkili satıcısı olduğumuz yabancı şirketlerin önce Türkiye’de daha sonra da Avrupa’daki en güçlü ve bilinen distribütörü olmak.

MİSYONUMUZ
Faaliyette bulunduğumuz endüstri sektöründeki üç ana grupta; ürün çeşitliliği, teknik destek,servis-dağıtım ağı ve donanımlı personelimizle Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmak.

Bilginoğlu Satış ve Pazarlama Departmanı Kalite Kontrol Ekipmanları bölümden oluşmaktadır.