BRT BRT GRUP MAKİNE İMALATI METAL ÜRÜNLER TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

BRT BRT GRUP MAKİNE İMALATI METAL ÜRÜNLER TİC. SAN. LTD. ŞTİ.
H8-D160

Web:

Telefon / Phone: 90 312 646 51 21
Faks / Fax: 90 312 646 51 23
Adres / Address: CUMHURİYET MAHALLESİ D-200 KARAYOLU ( KÜME EVLERİ) NO:51 SİNCAN TURKEY
Stand No: H8-D160

BRT GROUP MACHINERY, which has founded on 2009, is in service of iron-steel, nonferrous metals, energy, construction and logistics industries since its inception. Absolute customer satisfaction comes first for the BRT GROUP MACHINERY and group companies which is aimed to produce best quality and reliable perfect products in short time with innovative intends to serve its customers.

BRT GROUP MACHINERY has been trying to constantly increase and diversify its activities and to be a leader in its own field of production. We always try to respond quickly your needs with our expert staff and references.

We always try to produce in best quality and deliver to our customers and we care their satisfaction with their inquiries.

Our company produces iron and steel particularly but also cement, mine, textile, energy and defense industry sectors? spare parts and it?s been built on to increase itself with specific production aim.

2009 yılında kurulan BRT GRUP MAKİNE, kurulduğu günden bu yana demir-çelik, demir dışı metaller, enerji, inşaat ve lojistik sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan BRT GRUP MAKİNE ve grup şirketleri, ürünlerin kalitesi, güvenirliği ve yenilik arayışları ile ürünlerinin en kısa zamanda ve kusursuz şekilde imalatlarını yaparak hizmet vermeyi hedeflemektedir.

BRT GRUP olarak işimizi seven uzman çalışma kadromuzla, grup şirketlerimizle ve güçlü referanslarımız ile siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına kaliteli ve hızlı bir şekilde cevap vermenin gayreti içindeyiz.

Müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun imalat ve ürünleri yüksek kalitede üretip, kısa zamanda teslim ederek paydaşlarımıza değer sağlarız.

Firmamız demir-çelik başta olmak üzere, çimento, maden, tekstil, enerji ve savunma sanayi sektörlerinin ihtiyacı olan yedek parça imalatlarının yapılması ve hedef olarak katma değeri yüksek özel imalatlar ile kendini geliştirmek için kurulmuştur.