CADEM CAD/CAM DESTEK MERKEZİ VE BİLGİSAYAR SAN. TİC. A.Ş.

CADEM CAD/CAM DESTEK MERKEZİ VE BİLGİSAYAR SAN. TİC. A.Ş.
H6-A105

Web:

Telefon / Phone: 90 216 557 64 64
Faks / Fax: 90 216 557 67 77
Adres / Address: BURHANİYE MAH. TAŞOCAKLARI ÇIKMAZI NO:1 BEYLERBEYİ TURKEY
Stand No: H6-A105

Cadem, based on the early 1990s, offers a wide range of products and services based on the latest technologies in a wide range of industries, from design to manufacturing. Market advocates and guiding approaches adopt the basic principle of maintaining a leading position in the way of meeting changing and developing customer expectations in a timely manner and being a pioneer in technological developments.
GOM is a global industry partner that produces and develops measurement solutions and technologies for 3D coordinate measurements and deformation analysis. In 3D optical measurement solutions, GOM provides high resolution digital cameras to manipulate object images from various angles to get 3D data or measurement results.

Cadem, 1990 yılı başlarına dayanan birikimleri ile birçok sektöre yönelik, tasarımdan imalata uzanan geniş bir yelpazede en yeni teknolojilere dayalı birçok ürün ve hizmet sunmaktadır. Pazarı geliştirici ve yönlendirici yaklaşımları, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini zamanında karşılama, teknolojik gelişmelerde öncü olma yolunda lider konumunu sürdürmeyi temel ilke olarak benimsemektedir.
GOM 3 boyutlu koordinat ölçümleri ve deformasyon analizleri için ölçüm çözümleri ve teknolojileri üreten ve geliştiren global endüstri ortağıdır. GOM 3 boyutlu optik ölçüm çözümlerinde, yüksek çözünürlükteki dijital kameralar ile çeşitli açılardan elde edilen obje görüntülerini işleyerek 3D data veya ölçüm sonucunu almanızı sağlar.