CHEMPA ENDÜSTRİYEL MADDELER SAN. VE TİC. A.Ş.

CHEMPA ENDÜSTRİYEL MADDELER SAN. VE TİC. A.Ş.
H6-B160

Web:

Telefon / Phone: 90 216 504 67 79
Faks / Fax: 90 216 504 67 79
Adres / Address: AYDINLI MH. BİRLİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1 NO’LU CADDE NO: 11 TUZLA TURKEY
Stand No: H6-B160

CHEMPA Endüstriyel Maddeler San. ve Tic. A.Ş.’s founded for metallurgical raw material trading activities and mainly involving with trade of noble alloys, bulk alloys, base metals and minerals for foundry, welding and steel mill sector.

Our vision is; to offer the high-quality materials and superiour service to our customers in the foundry, steel mill and welding electrode sector by implementing continuous improvement; as well as being a global metallurgical raw material company that creates a business environment that is appreciated by its customers, employees and other business partners.

CHEMPA Endüstriyel Maddeler San ve Tic A.Ş; çelikhane, dökümhaneler ve kaynak endüstrisinde kullanılan metalürjik hammaddelerin ticaretini yapan bir firmadır.
Bu bağlamda ferroalyajlar, saf metaller ve minerallerin ticaretini yapmaktadır.

Vizyonumuz; demir, çelik, kaynak sektöründe müşterilerine en iyi malzemeleri ve servisi sürekli iyileştirerek sunan; ayrıca müşterileri, çalışanları ve diğer iş ortakları tarafından takdir edilen bir iş ortamı yaratan global bir metalürjik hammadde şirketi olmaktır.