DÖKSAN ISIL İŞLEM A.Ş.

DÖKSAN ISIL İŞLEM A.Ş.
H7-E145

Web:

Telefon / Phone: 90 312 267 01 11
Faks / Fax: 90 312 267 02 11
Adres / Address: UYGURLAR CAD. NO:3 1. ORGANİZE SAN. BÖLGESİ SİNCAN TURKEY
Stand No: H7-E145

Heat treatment; automotive, business machines, agricultural machine, aerospace, defense and defense industries have the most important positions in production processes. It’s an indispensable element for the parts to attain the end use conditions and to gain high strength.
DÖKSAN ISIL İŞLEM A.Ş., which has been serving in the Metallurgy and Machine sector since 1989, fulfills all the requirements of the developing technology and industry together with the national and international quality standards.
AR-GE studies with innovative, creative designs and solutions in order to respond to the growth rate of our country’s industrial sector, including automotive, business and agricultural machinery, aerospace, defense, medical and textile sectors and determination of production policy in the light of engineering applications, reaching a certain quality is aimed at DÖKSAN ISIL İŞLEM A.Ş.

Isıl işlem; otomotiv, iş makineleri, tarım makineleri, uzay, havacılık ve savunma sanayi gibi sektörlerin üretim proseslerinde en önemli yere sahiptir. Parçanın nihai kullanım şartlarına kavuşabilmesi ve yüksek dayanım kazanması için vazgeçilmez bir unsurdur.
Metalurji ve Makine sektöründe 1989?den beri hizmet veren DÖKSAN ISIL İŞLEM A.Ş.? de tüm işlemler, ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun olarak yapılmakla birlikte, gelişen teknolojinin ve sektörün tüm gereksinimlerini karşılamaktadır.
Otomotiv, iş ve tarım makineleri, uzay, havacılık, savunma sanayi, medikal ve tekstil sektörleri olmak üzere ülkemiz sanayisinin büyüme hızına cevap vermek amacıyla yenilikçi, yaratıcı tasarım ve çözümlerle AR-GE çalışmaları ve mühendislik uygulamalarının ışığında üretim politikasının belirlenmesi ve bu doğrultuda ISIL İŞLEM sektöründe belirli bir kaliteye ulaşılması DÖKSAN ISIL İŞLEM A.Ş.?nin hedeflerindendir.