ERAPRES MAKİNA

ERAPRES MAKİNA
H2-D150

Web:

Telefon / Phone: 90 216 540 13 65
Faks / Fax: 90 216 540 13 66
Adres / Address: OSB MAH. DES SAN. SİT. 103 SOK. B8 BLOK NO:16-18 Y. DUDULLU – ÜMRANİYE TURKEY
Stand No: H2-D150

With its trained and specialist employee, ERAPRES is a specialist company on aluminium casting systems, manufacturing a range of cold chamber high pressure injection machines for foundries.
By following different engineering applications, Erapres achieved experience in many areas improving production capacity with current highest technology as well as enlarged position of the market with reliable identity a wider area.
As a principle, our company adapts to provide a contemporary aluminum foundry with completely domestic resources and engineering, to provide any necessary operation and service support, to eliminate existing unproductivity and bad quality, and to create any profitable plants.

Eğitimli ve uzman kadrosuyla ERAPRES; alüminyum döküm sistemleri konusunda uzman bir kuruluş olup, döküm tesislerine çeşitli soğuk kamaralı metal enjeksiyon makinaları üretmektedir.

Takip ettiği farklı mühendislik uygulamaları ile birçok alanda tecrübe kazanan Erapres, üretim kapasitesini çağın yüksek teknolojisiyle geliştirerek, güvenilir kimliği ile pazarda mevcut olan konumunu daha geniş bir alana yaymayı başarmıştır. Bununla birlikte ürünlerine ve kalitesine değer katmasına yol açacak sürekli Ar-Ge faaliyetleri ile inovatif bir karakter taşımaktadır.

Firmamız çağdaş bir alüminyum düküm tesisinin tamamen yerli kaynaklar ve mühendislikle tesis edilmesini, gerekli işletim ve servis desteğinin sağlanmasını, mevcut verimsizlik ve kalitesizliğin bertaraf edilerek, karlı tesisler ortaya çıkmasını sağlamayı bir ilke edinmiştir.