FOSECO-VESUVIUS İSTANBUL REFRAKTER SAN. TİC. A.Ş.

FOSECO-VESUVIUS İSTANBUL REFRAKTER SAN. TİC. A.Ş.
H3-D130/E160

Web:

Telefon / Phone: 90 262 677 10 50
Faks / Fax: 90 262 677 10 60
Adres / Address: GEBZE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1000.CADDE NO:1022 41420 ÇAYIROVA TURKEY
Stand No: H3-D130/E160

FOSECO is the leading supplier of products, services and solutions to the foundry industry worldwide; a pioneer and world leader in molten metal filtration and feeding systems technologies that improve casting quality and productivity; an innovator in molten metal transfer systems and new mould and core binders which have led to significantly improved foundry productivity and casting quality as well as a much improved working environment. Always ready to respond positively to the individual needs of customers, with levels of support focused on meeting specific business performance and improvement parameters. FOSECO provides a wide range of services and advice to help improve business performance including; training seminars, problem analysis, simulation studies, product development and research, energy saving initiatives, application engineering and technical journals.
Foseco has been associated with the metals Industry for 86 years and today is acknowledged as the world leader.

FOSECO, tüm dünyada dökümhane endüstrisine ürün, hizmet ve çözüm önerileri sağlayan, döküm kalitesini ve verimliliğini arttıran sıvı metal filtrasyonu ve besleyici sistem teknolojileri konusunda dünya lideri, çalışma ortamını iyileştiren ve dökümhane verimliliği ile döküm kalitesinin önemli ölçüde ilerlemesine yardımcı olan yeni kalıp ve maça bağlayıcıları ve yenilikçi çözümlerle sıvı metal transfer sistemleri sağlayan öncü bir firmadır. FOSECO, müşterilerinin iş performansını ve ilerleme parametrelerini dikkate alarak, kendilerinin bireysel ihtiyaçlarına pozitif bir yaklaşımla cevap vermeye her zaman hazırdır. FOSECO, iş performansının gelişmesine yardımcı olmak için eğitim, seminer, problem analizi, simulasyon çalışmaları, ürün araştırma geliştirme, enerji tasarrufu sağlama, uygulama mühendisiliği ve teknik yayınlar gibi birçok hizmet ve öneri sunmaktadır.
Foseco, 86 yıldır metal sektöründe söz sahibi olup, bugün, döküm sektörüne yönelik tüketim ürünleri tedariğinde dünya lideridir.