HPS HİDROLİK PROJE SİSTEM TEK.SAN.TİC.A.Ş.

HPS HİDROLİK PROJE SİSTEM TEK.SAN.TİC.A.Ş.
H8-D105

Web:

Telefon / Phone: 90 216 527 92 00
Faks / Fax: 90 216 527 92 02
Adres / Address: BAYRAKTAR BULVARI HPS PLAZA NO:57 34775 ŞERİFALİ / İSTANBUL TURKEY
Stand No: H8-D105

HPS AŞ., expert and dynamic staff meet the needs of its customers to provide the best service was established in 2009, with more than 25 years experienced staff Hydraulic, Pneumatic, Filtration, Fittings, Automation, Industrial Control, Special machinery manufacturing, all kinds of installation and montage (hydraulic, pneumatic, fluid-grease lubrication, oxygen, gas, etc.). Piping, chemical cleaning (Pickling) and Oil Cleaning (Flushing )and Systems solutions are active in issues.

HPS AŞ. these issues in engineering, project-consulting, sales, service and provide educational services. At the same time Hydraulic Power Units, Hydraulic Control Block, Hydraulic Valves Stands, Centralized Lubrication Systems, Hydraulic Cylinders and make customer-specific design and manufacturing of Hydraulic and Pneumatic Machinery realizes.

HPS AŞ., uzman ve dinamik kadrosuyla müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için 2009 yılında kurulmuştur.
25 yılı aşan deneyimli kadrosuyla Hidrolik, Pnömatik, Filtrasyon, Bağlantı Elemanları, Otomasyon, Endüstriyel Kontrol, Özel Makine imalatı, her türlü tesisat (hidrolik, pnömatik, sıvı-gres yağlama, oksijen, gaz v.b..) borulama ve montaj, kimyasal temizlik (Pickling) ve Yağ temizliği (Flushing) konularında faaliyet göstermektedir. HPS AŞ. bu konularda mühendislik, danışmanlık, satış, servis ve eğitim hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda Hidrolik Güç Üniteleri, Hidrolik Blokları, Hidrolik Valf Standları, Merkezi Yağlama Sistemleri, Hidrolik Silindirler ve müşteriye özel Hidrolik ve Pnömatik Makinalar imal etmektedir.
HPS AŞ., kadrosunun her üyesi tarafından benimsenen en öncelikli prensibi maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak olup; bu prensip doğrultusunda en üst düzey mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojiyi müşteri portföyüne sunmaktadır