İMAS İKLİMLENDİRME

İMAS İKLİMLENDİRME
H9-E100

Web:

Telefon / Phone: 90 232 376 87 00
Faks / Fax: 90 232 376 85 76
Adres / Address: PANCAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 2.CADDE.NO:3 TORBALI TURKEY
Stand No: H9-E100

We offer innovative products and solutions in the fields of refrigeration, air conditioning and ventilation for commercial, industrial, corporate buildings and residences.Our expertise in climate management combines our experience and global vision with technology and engineering; We improve the quality of the air that our customers are working and production process.

İmas olarak bizler, ticari, endüstriyel, kurumsal binalar ve konutlar için soğutma, iklimlendirme ve havalandırma alanlarında yenilikçi ürünler ve çözümler sunuyoruz. İklimlendirme konusundaki uzmanlığımız, deneyimimiz ve küresel vizyonumuz ile teknoloji ve mühendisliği birleştiriyor; müşterilerimizin çalıştığı, yaşadığı alanlardaki havayı ve üretim prosesindeki ürünün kalitesini arttırıyoruz.

İklimlendirme sektöründeki yarım asırlık üretim ve pazarlama deneyimimiz süresince bir çok ilkin yaratıcısı, inovatif fikirlerin öncüsü ve uygulayıcısı olduk. İzmir?deki modern fabrikamızda, hava ve su soğutmalı split ve paket tipi klima cihazları, radyal-aksiyal fanlı açık, kapalı tip su soğutma kulesi, fancoil üniteleri, özel tip klima sistemleri, hassas kontrollü klima cihazları, su soğutma grupları, ısıtma apareyleri ve klima santralleri ve havalandırma hücreleri üretiyoruz. Dünya standartlarındaki teknolojisi ve yetenekleri bakımından ülkemizin önde gelen tesislerden biriyiz