REFSAN REFRAKTER İNŞ. VE İNŞ.MALZ. SAN VE TİC LTD.ŞTİ.

REFSAN REFRAKTER İNŞ. VE İNŞ.MALZ. SAN VE TİC LTD.ŞTİ.
H3-A130

Web:

Telefon / Phone: 90 212 279 58 88
Faks / Fax: 90 212 281 61 40
Adres / Address: KONAKLAR MAH. YENİ LEVENT SİTESİ A1 BLOK KAT:7 D:26 4. LEVENT 34330 TURKEY
Stand No: H3-A130

REFSAN was established in 1981,produces all kinds of monolitic refractory materials.
Principile is under the ISO 9001:2015 Quality Management System strictly make the production,give importance to R&D activities, tokeep the highest level of customer satisfaction and provide confidence continuance in us.
For this reason,R&D and laboratory work is important for us to maintain and develop new products. We have the newest technology for making physical and chemical tests.
Our products are manufactured for ferrous and non-ferrous metal industry in local market as well as abroad also shows superior performance.
With this aproach,in addition to satisfying the requirements of our valued customers monolithic refractory material consulting and engineering services are also proud for us.
Our country and the world together with you to provide the best and most beatiful wishes and kind regards

1981 yılında kurulmuş olup, her türlü monolitik refrakter malzemenin üretimini yapmaktadır.
Prensibimiz; İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi dahilinde üretimimizi titizlikle yapmak,Ar-Ge çalışmalarına önem vermek,müşteri memnuniyetini en üst seviye de tutmak ve bize olan güvenin sürekliliğini sağlamaktır.
Bu nedenle bizim için önemli olan Ar-Ge ve laboratuvar çalışmalarını sürdürmek ve yeni ürünler geliştirmek için laboratuvarımızda kimyasal ve fiziksel testler için gerekli tüm teknoloji bulunmaktadır.
Demir çelik ve demir dışı metal sanayi için ürettiğimiz ürünlerimiz yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da üstün performanslar göstermektedir.
Bu anlayışla,siz değerli müşterilerimizin monolitik refrakter malzeme gereksinimlerini karşılamanın yanı sıra danışmanlık ve mühendislik hizmetlerimizle de yanınızda bulunmaktan gurur duyuyoruz.
Sizlerle birlikte ülkemize ve dünyaya en iyi ve güzeli sunma dileklerimiz ve saygılarımızla