TECNOPRES S.R.L.

TECNOPRES S.R.L.
H6-D100-3

Web:

Telefon / Phone: 39 0 119476811
Faks / Fax: 39 0 119414377
Adres / Address: VIA F.LLI GAMBINO 6 ,- , 10023 CHIERI (TO) ITALY
Stand No: H6-D100-3

TRIMPROCESS TRIM TECHNOLOGY TRIMPRESSES
tecnopres established in 1955 and specialized in making hydraulic presses, is the market leader of aluminium and magnesium die casting Trim Presses, with 35% of the market and a production of 100 about trim presses per year

In the modern world, even more global, Customers ask not only for machines or for single product but for Systems and Solutions. Tecnopres realized this trend, and therefore is able to provide Trim Presses perfectly interfaced and integrated with pheripherical machinery for a state of the art Trim Process achieving the TOTALLY INTEGRATED TRIM PRESS

Chieri (Turin ? İtalya) merkezli TECNOPRES 64 yılı aşkın süredir faaliyette olup hidrolik presler tasarlayıp, imal etmekte ve bunları satmaktadır.

Tecnopres 1955?ten günümüze uzanan bir zaman dilimini kapsayan çizimlere/müşterilere/makinelere sahiptir, dolayısıyla üretmiş olduğu İtalya?daki ve dünya genelindeki tüm presler için, hatta eski Brosi ve Atrema markalarını taşıyanlar için dahi servis ve yedek parça temin edebilmektedir.

Tecnopres aşağıdaki alanlarda faaliyet göstermektedir:
? Alüminyumun, magnezyumun ve hafif alaşımlı kalıp dökümlü parçaların çapağının alınması için 4 sütunlu hidrolik preslerin tasarlanması ve imalatı.
? 5 ila 150 metrik tonluk çıkış gücüne sahip kemerli preslerin ve özel preslerin (özellikle otomotiv endüstrisinde talep edilenlerin) tasarlanması ve imalatı.
? Presleri için uyarlanmış özel aletlerin tasarlanması ve imalatı.
? Müşteri tasarımını temel alan makinelerin imalatı.

Tecnopres çapak alma presleri sektöründe Avrupa?da, Asya ve Kuzey Ameri