TERMO İNDÜKSIYON ISIL İŞLEM

TERMO İNDÜKSIYON ISIL İŞLEM
H8-E145

Web:

Telefon / Phone: 90 216 593 39 19
Faks / Fax: 90 216 593 39 14
Adres / Address: İSTANBUL ANADOLU YAKASI ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1.SANAYİ SİTESİ NO:4 AYDINLI TUZLA TURKEY
Stand No: H8-E145

Established in 1981, Termo İndüksiyon has been providing high rank quality heat treatment services throughout the nation and worldwide.
Additionally, it has been manufacturing and supplying induction heat treatment machines and its equipments to the Turkish market.
It offers heat treatment services to General Machinery Industry, Heavy Industry, Automotive Industry, Construction Industries, Mining and Marine Industries, Defence Industry and other industries. Surface hardening, annealing, tempering, stress relieving, Quench and Tempered, normalization as well as brazing, powder paint and plastic coating, assembling and disassembling of shrink fitted parts, demagnetization, metallurgical laboratory services and engineering services are among the other facilities that are offered.
Technological superiority, quality, commitment and satisfaction are the basicprinciples in all the projects carried out.

Termo İndüksiyon, sektörde 1981 yılından beri faaliyet göstermekte olup, çalışmalarının önemli bir bölümünü ihtisas sahası olan indüksiyonla sertleştirme oluşturmaktadır.
Buna ek olarak, Türkiye pazarına indüksiyonla ısıl işlem makine ve ekipmanları üretmekte ve temin etmektedir.
Genel makine sanayii, ağır Sanayii, otomotiv sanayii ve iş makineleri sanayii, petrol ve madencilik, gemi sanayii, Savunma ve Havacılık sanayii, dövme ve döküm sanayii ile diğer sanayilere de ısıl işlem hizmeti sağlamaktadır. Bu başlık altında indüksiyonla yüzey sertleştirme, tavlama, temperleme, gerilim gidermenin yanı sıra, ıslah, normalizasyon ile indüksiyon teknolojileri kullanılarak kaynak yapma, toz boya ve plastik kaplama, sıkı geçme-sökme, demanyetizasyon, metalürji laboratuar hizmetleri ve mühendislik hizmetleri vermektedir.
Gerçekleştirilen bütün projelerde teknolojik üstünlük, kalite ve taahhütlerin yerine getirilmesi ve müşteri memnuniyeti temel esaslar olarak yer almaktadır.