VEMEK S.R.L.

VEMEK S.R.L.
H3-B150

Web:

Telefon / Phone: 39 049 9461155
Faks / Fax: 39 049 9461059
Adres / Address: VIA LEONARDO DA VINCI 34 D 35018 SAN MARTINO DI LUPARI PADOVA ITALY
Stand No: H3-B150

Chaplets and small metal parts production.
Chaplets with round plates; chaplets with fusion plate, chaplets with square or rectangular plates, pin studs, core wires, perforated chaplets, seperators for engine block cores, self-adhesive chaplets, cooling nails, cooling spirals, special chaplets, radiator chaplets.

İtalya?da yerleşik Vemek s.r.l. firması, dünyanın önde gelen maça ve kalıp sportu üreticilerinden biridir. Vemek firması, standard ürünlerin yanısıra, müşsterilerinin ihtiyaçlarına göre tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak özel sportlar dizayn etmekte ve üretmektedir. Vemek firmasının standard üretimi olan ürünler aşağıdaki gibidir;
Yuvarlak plakalı sportlar, Yurvarlak ve oeta perdeli sportlar, kare ve dikdörtgen plakalı sportlar, çivili sportlar, maça gergi sportları, delikli sportlar, kendinden yapışkanlı sportlar, iç soğutucular, spiral iç soğutucular, radyatör sportları. Vemek firmasının sportları Türkiye?de ASK Chemcials TR tarafından pazarlanmaktadır. Dökümhaneler ihtiyaç duydukları sportları bizim kanalımız ile doğrudan ithal edebilecekleri gibi; bazılarını stoklarımızdan da temin edebilirler.