12. ULUSLARARASI DÖKÜM KONGRESİ

ANKIROS Fuarı ile paralel olarak, TÜDÖKSAD – Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği tarafından düzenlenecek “12.Uluslararası Döküm Kongresi” nde, farklı sektörlerden gelen delegeler eşliğinde, sektörün talepleri ve öngörüleri dikkate alınarak, Risk Yönetimi ve İhracat Kredileri, Alüminyum Döküm Teknolojisi, Kalite Yönetim Sistemi Uygulamaları, Yönetim Yazılımları, Yazılım ve Simülasyon Teknolojileri, Çevre Uygulamaları, Enerji Verimliliği ve Döküm Teknolojileri başlıkları altında çeşitli oturumlar düzenlenecek.

Döküm kongresi; akademisyenlerin, uzmanların ve döküm sektöründeki döküm üreticilerinin uluslararası buluşması noktası olacak. Kongre, döküm sektörünün biraraya gelip görüşlerini paylaşmalarına ve döküm sanayi konusunda bilgi üretmelerine yardımcı olacak.Sektörün önde gelenlerinin ve dünyanın dört bir yanından gelen profesyonellerin katılımıyla kongre daha dinamik, daha canlı hale gelecek.

Eğer sizler de sunum yapmak ya da kongrelere katılmak istiyorsanız, TÜDOKSAD Genel Sekreteri Tunçağ ŞEN ile temasa geçebilirsiniz.

TÜDOKSAD – Turkish Foundry Association

Tel: 0 212 267 1398

E-Posta: tsen@tudoksad.org.tr

Web: akademi.tudoksad.org.tr