HANNOVER MESSE ANKIROS FUARCILIK A.Ş.

Özel Bölümleri

special section

1

ANKIROS - Çelik Özel Bölümü

Ülkemizin toplam ihracatı içinde büyük önem taşıyan çelik sektörü, TÇÜD Türkiye Çelik Üreticileri Derneği’ nin de desteği ile daha geniş hollerde ANKIROS’da buluşuyor. Çelik endüstrisinin uluslararası tedarikçilerinin yanında Demir-çelik sektörünün önde gelen üreticileri ve çelik servis merkezleri, gelişen teknoloji, hizmet ve ürünlerini demir-çelik özel holünde sergileme imkanı bulacaklar. Türk Çelik sanayisinin kalbi konumundaki bu eşsiz buluşmada sizlerde bulunma fırsatını kaçırmayın.

special section

2

ANNOFER - Demir Dışı Metaller Özel Bölümü

ANNOFER Uluslararası Demir Dışı Metaller Teknolojileri, Makina ve Ürünleri Özel Bölümü Demir Dışı Metaller bölümünde, uluslararası ve ulusal katılımcılar alüminyum, bakır ve demir dışı diğer metallerden ürün imal eden tüm üreticilere, en son teknoloji makina, ekipman, ürün, hammadde, sarf malzemeleri ve hizmetlerini sergileyecekler. ANNOFER, demir dışı metallerin üretimi ve şekillendirilmesi için gerekli tesis, makine ve ekipmanlar üzerine odaklanmaktadır. Sergilenen diğer ürünlerin yanında sektörün üretimleri için gerekli yüksek ve alçak basınçlı döküm presleri ve endüstriyel fırınlar ziyaretçilerin ANNOFER bölümünde ilgi ile izledikleri ürünlerin başında yer almaktadır.

special section

3

TURKCAST – Döküm Ürünleri Özel Bölümü

Başta TÜDOKSAD – Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği üyeleri olmak üzere Türkiye’nin önde gelen döküm firmaları kapılarını TURKCAST ile dünyaya açıyor. Avrasya’nın en büyük döküm ürünleri fuarı olan TURKCAST, geniş ürün yelpazesi ile tüm sektörlerin ilgi odağı olacak. Otomotiv ve yan sanayi, beyaz eşya, ağır sanayi, tarım makinaları, gemicilik, enerji, savunma sanayi ve diğer sektörlerin döküm ürünü alıcıları, Türk dökümcüleri ile tek bir çatı altında buluşma imkanı bulabilecek. Türk döküm sektörünün ürün çeşitliliği, üretim rakamlarında gösterdiği artış, sahip olduğu güncel teknoloji kullanımı ve deneyimi, Türkiye’ye döküm üretimi ve ihracatı konusunda önemli bir avantaj sağlayarak Türk dökümhanelerini dünyanın en önemli tedarikçilerinden biri konumuna ulaştırmıştır.