METALURJİ SEKTÖRÜNÜN DEV BULUŞMASI ANKIROS FUARINA DAVETLİSİNİZ!

Dünyanın en büyük metalurji organizasyonlarından biri, Avrasya’nın ise tartışmasız en büyük metalurji fuarı ANKIROS,  Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş tarafından İstanbul Fuar Merkezi, İstanbul’da organize edilecek. Global Metalurji Sektörü için yılın en önemli buluşması olan Fuarlar, yerli ve yabancı 1000’i aşkın firmaya ev sahipliği yapacak.

ANKIROS, ziyaretçilerine, global metalurji sektöründeki en gelişmiş teknolojileri yakından tanıma ve ihtiyaçlarını, en uygun maliyetiyle, tedarik etme fırsatı sağlayacak.

Dünyanın önde gelen üreticileri ve ihracatçılarına ulaşmanın en önemli platformu olan ANKIROS, ziyaretçilerine ve katılımcılarına eşsiz iş imkanları sunacak.


Kimler ziyaret etmeli?

Demir – Çelik Üreticileri, Kullanıcıları ve Ticaretini Yapanlar, Dökümhaneler, Demirdışı Metal Üreticileri, Makina İmalatı, Savunma Sanayi, Belediyeler, Geri dönüşüm, Çimento, Otomotiv, Beyaz Eşya, İnşaat, Gemicilik sanayi sektörlerinden gelen ziyaretçiler…


ANKIROS ihtisas fuarını ziyaret ederek kazanacaklarınız:

  • Sektör profesyonelleri ve tedarikçileri ile dünya standartlarında bir ortamda iş yapma fırsatı yakalayacaksınız.
  • Döküm üretiminde kullandığınız her türlü makina, ekipman, hammadde ve sarf malzemeleri ile ilgili global tedarikçilerle tanışıp; çok sayıda alternatif arasından, ihtiyacınıza en uygun olanı bulacaksınız.
  • Özel çelik hollerinde, ülkemizin lider çelik üreticileri ve çelik sektörünün global tedarikçileri ile tanışma imkanı bulacaksınız.
  • Türk dökümhanelerinin gücünün ve her türlü döküm ürününün sergilendiği eş zamanlı TURKCAST sayesinde, Uluslararası Döküm Sektörünün parlayan yıldızı Türk dökümcülerinin başarısına tanık olacaksınız.
  • Eş zamanlı uluslararası kongrelerle, sektöre dair güncel konuları ve yenilikçi çözümleri takip edebileceksiniz.